KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9065253
nr 906 5253
Etsning
signerad ok; 2/15, bladets mått: 57x45
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 20:58:15
350 kr
450 kr
450 kr